Wymiana Polska – Norwegia 15.10- 21.10.2011

Wymiana trwa. Nasza szkoła przystąpiła do kolejnego projektu integracyjnego młodzieży Europy. Tym razem zaprosiliśmy do współpracy uczniów z norweskiej miejscowości Moss. Grupa partnerska przybyła do Polski w sobotni wieczór. Zmęczonych lotem Norwegów serdecznie ugościli w swoich domach polscy uczestnicy projektu. Następnego dnia międzynarodowa drużyna ruszyła na podbój Zakopanego. Niedziela upłynęła nam w podróży przy dźwiękach gitary.  W poniedziałek odwiedziliśmy Dolinę Chochołowską. Wszyscy wędrowcy bez względu na narodowość, byli zachwyceni górskim krajobrazem. Po powrocie i krzepiącym posiłku grupa wybrała się na basen. Kąpiel w wodach termalnych ukoiła nasze zmęczone mięśnie. Wieczór spędziliśmy uczestnicząc w zajęciach integrujących.
We wtorkowy ranek wybraliśmy się na Zakopiańskie Krupówki. Z dumą oprowadzaliśmy norweskich przyjaciół po mieście, częstując ich tradycyjnym oscypkiem. Wielką przyjemnością okazała się także wycieczka na Gubałówkę. Popołudnie umiliły nam warsztaty. Praca w międzynarodowych grupach stała się wspaniałą okazją sprawdzenia naszych umiejętności językowych. Oczywiście nic tak nie jednoczy ludzi jak muzyka - wieczorem została zorganizowana dyskoteka.

„Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej”.

Opracowała: Justyna ŻurawikInne:
Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej to ważny dzień w szkolnym kal

Święto Patrona w Zespole Szkół

23 września 2010 - Święto Patrona w Zespole Szkół.Jan Paweł II powiedział: " Świadomość własnej przeszłości pomaga nam włączyć się w długi sze

Sztokholm...

Wizyta w Sztokholmie...Foto 1 :)