Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej to ważny dzień w szkolnym kalendarzu. Jest to wyjątkowa okazja, by oderwać się od szkolnej codzienności i czasami przygnębiającej rutyny zwykłego szarego dnia.

W natłoku zmartwień i problemów łatwo zapomnieć,jak bardzo potrzebny jest uśmiech. Dlatego chcieliśmy, by przygotowana przez Samorząd Uczniowski uroczystość przyniosła wszystkim choć odrobinę radości.

Spotkanie rozpoczął zastępca przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, Mateusz Kućba z klasy III Liceum Profilowanego, który serdecznie przywitał wszystkich zebranych.

Następnie głos zabrał pan Dyrektor, Zbigniew Chrulski, który serdecznie podziękował wszystkim pracownikom Zespołu Szkół za ich zaangażowanie w rozwój szkoły, życząc jednocześnie sukcesów zawodowych z zadowolenia z pracy.

Po przekazaniu życzeń Dyrekcja szkoły - panowie Zbigniew Chrulski i Cezary Kwiatkowski wręczyli wyróżnionym nauczycielom i pracownikom administracji obsługi nagrody Dyrektora szkoły w uznaniu za ich pracę i osiągnięcia.

Samorząd Uczniowski, który reprezentowali uczniowie klasy II b Liceum Ogólnokształcącego przekazał gronu pedagogicznemu serdeczne życzenia i drobny upominek w postaci fraszki zadedykowanej każdemu nauczycielowi.

Można było również obejrzeć karykatury nauczycieli, jakie uczniowie naszej szkoły przygotowali na ogłoszony z okazji Dnia Edukacji Narodowej Konkurs.

I miejsce w konkursie zajęła Oliwia Kubiak z klasy II a Liceum Ogólnokształcącego, II miejsce  - Joanna Szubka z klasy II b Liceum Ogólnokształcącego, miejsce III przypadło uczniowi klasy III Technikum Elektronicznego - Jackowi Krzysztoszkowi.

Dorota Rutkowska z klasy II b LO i Łukasz Kowalski z klasy IV Technikum otrzymali wyróżnienia.

Na zakończenie naszego spotkania uczniowie i nauczyciele mieli możliwość obejrzeć dwie prezentacje.

Szczególnie jedna z nich przysporzyła wszystkim wiele radości, zawierała bowiem zdjęcia nauczycieli z dzieciństwa. Rozszyfrowanie kto jest kim okazało się dla uczniów nie lada wyzwaniem.

Serdecznie dziękujemy naszym nauczycielom za ich wyrozumiałość, poczucie humoru i dystans do własnej osoby, a przede wszystkim:

"Dziękujemy za pokazanie nam,

że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć,

że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę,

że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni."

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.Inne:
Wymiana Polska – Norwegia 15.10- 21.10.2011

Wymiana trwa. Nasza szkoła przystąpiła do kolejnego projektu integracyjnego młodzieży Europy. Tym razem zaprosiliśmy do współpracy uczniów z norweskiej miejscowości Mos

Święto Patrona w Zespole Szkół

23 września 2010 - Święto Patrona w Zespole Szkół.Jan Paweł II powiedział: " Świadomość własnej przeszłości pomaga nam włączyć się w długi sze

Sztokholm...

Wizyta w Sztokholmie...Foto 1 :)