Mam Talent - eliminacje szkolne

W poniedziałek, 18 kwietnia 2011 roku w naszej szkole po raz pierwszy odbył się konkurs „Mam Talent”. Jury w składzie: p. Cezary Kwiatkowski, p. Katarzyna Matyjaszkowicz, Mateusz Kućba, oceniało występy uczniów z różnych klas.
Punktualnie o 10:00 prowadzący, Justyna Żurawik (klasa IIB LO) i Dominik Kowalski (klasa IB LO) przywitali zebraną na sali publiczność. Przed występami zaprezentowana została prezentacja multimedialna o nietypowych rekordach Guinnessa, a tuż po niej przyszedł czas na występy uczestników w następującej kolejności:

1.    Ewa Tadeusiak – taniec
2.    Aleksandra Bogucka – śpiew
3.    Ewelina Krawczyk – recytacja
4.    Zespół AKT – śpiew
5.    Iga Studzińska – śpiew
6.    Alicja Kobierecka – recytacja
7.    Michalina Cieślak – taniec brzucha
8.    Aleksandra Lachowicz – recytacja
Po zaprezentowaniu talentów przyszedł czas na oceny jury, by wyłonić trzech laureatów, którzy zmierzą się z kolegami z innych szkół w międzyszkolnym etapie turnieju, który odbędzie się 01 czerwca 2011 roku w Domu Kultury. Laureatami zostali:
- Aleksandra Bogucka ( klasa IIB LO)
- Zespół AKT (klasa IIIB LO) – Agnieszka Oleczek, Krzysztof Trawiński, Tomasz Woźniak
- Iga Studzińska (klasa IIB LO)
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejny etap konkursu :)

red. Mateusz KućbaInne:
Wymiana Polska – Norwegia 15.10- 21.10.2011

Wymiana trwa. Nasza szkoła przystąpiła do kolejnego projektu integracyjnego młodzieży Europy. Tym razem zaprosiliśmy do współpracy uczniów z norweskiej miejscowości Mos

Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej to ważny dzień w szkolnym kal

Święto Patrona w Zespole Szkół

23 września 2010 - Święto Patrona w Zespole Szkół.Jan Paweł II powiedział: " Świadomość własnej przeszłości pomaga nam włączyć się w długi sze